Siodło ???

Dzisiaj pojechałam do ośrodka jeździeckiego w Chwałowicach- „Amazonka”. Zabrałam się z Martą, żeby obejrzeć i wypróbować siodło :) Jestem tego prawie pewna, że jeśli będzie pasować na moje miśki, to je kupię :) 
Zaczeło się od czyszczenia rumaka. Potem siodłało się konia (oczywiście nie ja, bo tylko na oklep się znam) :D I później wyjechałyśmy na halę… Porażka, już z wsiadaniem miałam problem. Ten „pełny siad” czy jakoś tak.. wychodził mi całkiem dobrze, ale „półsiad” i anglezowanie to totalna masakra… Chyba tylko przez 3 metry udało mi się :P No cóż, nie każdy jest dobry odrazu! 

Konie tam są bardzo malutkie… i posłuszne w porównaniu do moich :) 

I co do plotek, ty trzymajcie języki za zębami koniary, bo innych ciekawi, innych śmieszy a innych rani ;) Więc koniary, nie plotkujcie i  traktujcie pożądnie swoje konie bo może tylko one są wobec was lojalne !

Selfie z klaczą Marty – Epona <3 Jak ona mnie nie lubi ♥
20150203_180715

20150203_18092920150203_180736

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>