Czy jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego? – ROZMYŚLANIA SARY

Witam wszystkich i podziwiam Cię, że chciało Ci się tutaj zajrzeć :*

Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia i w swoim życiu chce spróbować jak największej ilości rzeczy! Mogłabym chodzić po wybiegu, robić z siebie „clown’a” na scenie a nawet siać owies jak robiły to poprzednie pokolenia. Nie chcę marnować życia na niepotrzebne błędy oraz czynności, które nie przyniosą mi żadnych korzyści więc zaczynam od teraz przygodę z dziwnymi wyzwaniami wyznaczany sobie przeze mnie :D 

Dzisiaj miałam okazję pomagać a właściwie siać konnym siewnikiem owies w polu końmi. Robiłam to pierwszy raz w życiu ale po kilku chwilach wszystko załapałam. Moje zadanie polegało ale za pomocą drążka, który wystawał z tyłu siewnika, ustalać kierunek w jakim porusza się siewnik konny. To nie było nic trudnego ani męczącego. Przespacerowałam się jedynie 6km w ciągu dwóch godzin. W odwrotnej sytuacji były moje konie. Po 15 rundach przejścia pola wzdłuż były już całe spocone a czekało nas jeszcze bronowanie. 
Zaczepiłam brony do długiego metalowego drążka, który był przyczepiony przez wspólny orczyk do orczyka koni i po 8 rundach przejścia pola było po wszystkim. Konie spocone i zmęczone szły wolno ale kiedy złożyliśmy sprzęt i nawróciliśmy wóz w stronę domu, Laxi od razu nabrała energii. Widać ztęskniła się za Kasztanem :)  Na podwórku posmarowaliśmy nogi Kajtkowi bo jego gruda na nodze znowu się pogorszyła. Strasznie go piekło :/ Ale to nic w porównaniu z duszeniem się jakie miało miejsce w tym tygodniu, które sam sobie zafundował. Dramatyczne przeżycie :( Na szczęście nic mu nie jest i może kiedyś to opiszę.

Kiedy siałam Magda i Misiek byli w terenie! Misiek chyba zauważył konie bo podniósł wysoko głowę i się zatrzymał. Wyglądał pięknie na tle zachodzącego słońca :)

Czy jeśli robię to wszystko, kombinuję, wciąż szukam czegoś nowego, mam ochotę na wszystko ale potrafię się tego szybko nauczyć i sumiennie wykonywać, to czy jestem do niczego ? ;)

Łapcie fotki z dzisiejszej pracy <3
20170324_163212 20170324_173906 20170324_173914 20170324_174510

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>